پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ nova slip

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ محصول ایتالیا برای محافظت ایمن و راحت برای مشکلات بی اختیاری متوسط تا شدیدبه ویژه افراد بستری و کم تحرک زیرا لایه لطیف که در تماس با پوست بدن است رطوبت پوست را کاهش می دهد .

به دلیل خواص ضدحساست و ضد باکتری که دارد از قرمزی ، التهاب ، سوزش پوست یا زخم بستر جلوگیری می کند . پوشک بزرگسال ورتی نوا دارای طراحی متناسب با آناتومی بدن است.

هسته جاذب سریع و سیستم به دام انداختن و خنثی کردن بوی نامطبوع از دیگر ویژگی های این پوشینه است . قدرت جذب بالا در تمامی قسمت های پوشک بزرگسال شورتی نوا وجود دارد که باعث جلوگیری از نشت علی الخصوص در هنگام خواب یا فعالیت می شود . در پوشک بزرگسال شورتی نوا به هیچ عنوان از لاتکس استفاده نشده است.پوشک بی اختیاری نوا تمام خواص یک پوشینه بی اختیاری مناسب را دارد. 

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ در بسته بندی 14 عددی و دو سایز مدیوم و لارج در کارتن های 6 بسته ای موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . کلی و جزئی . تحویل و پرداخت در محل . 

حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایز اسمال nova slip small

(0)
250,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایز کوچک یا اسمال   nova slip small محصول ایتالیا مناسب وزن 35 تا 55 کیلوگرم و دور کمر50 تا 75سانتی متر با جذب 2000 cc  در بسته بندی 14 عددی و کارتن 6 بسته ای با جذب و کیفیت بالا و راحتی فوق العاده هنگام استفاده موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ با حالت کشسانی فوق الع..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایز مدیوم nova slip medium

(0)
280,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایز متوسط  nova slip medium محصول ایتالیا مناسب وزن 40 تا 70کیلوگرم و دور کمر70 تا 100سانتی متر با جذب 2000 cc  در بسته بندی 14 عددی و کارتن 6 بسته ای با جذب و کیفیت بالا و راحتی فوق العاده هنگام استفاده موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ با حالت کشسانی فوق العاده به راحتی ..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایزایکس لارج nova slip xl

(2)
330,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایزایکس لارج nova slip xl محصول ایتالیا مناسب وزن بالای 70کیلوگرم و دور کمر120 تا 170سانتی متر با جذب 2000 cc  در بسته بندی 14 عددی و کارتن 6 بسته ای با جذب و کیفیت بالا و راحتی فوق العاده هنگام استفاده موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ با حالت کشسانی فوق العاده به راحتی بر بدن..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایزلارج nova slip large

(0)
300,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایزلارج nova slip large محصول ایتالیا مناسب وزن بالای 70کیلوگرم و دور کمر100 تا 140سانتی متر با جذب 2000 cc  در بسته بندی 14 عددی و کارتن 6 بسته ای با جذب و کیفیت بالا و راحتی فوق العاده هنگام استفاده موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ با حالت کشسانی فوق العاده به راحتی بر بدن ف..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!