پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi

پوشک بزرگسال دافی شورتی

پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi محصول کشور تایوان در دو سایز متوسط و بزرگ در بسته بندی 10 عددی و 9 عددی با جذب قوی و کیفیت بالا موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . پودر جاذب قوی و تراکم لایه های این محصول باعث بالا رفتن کیفیت و رضایت دوچندان مصرف کننده میشود.

الیاف کتان و پنبه استفاده شده در سطح تماسی با پوست عدم احتمال حساسیت یا سوختگی را به همراه می آورد.دوخت مهندسی شده ی کش های نگه دارنده باعث می شود ضمن احساس راحتی ، پوشینه کاملا روی بدن فیکس شود و احتمال تراوش مواد دفعی به بیرون از پوشینه کاملا از بین برود.پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi تایوان را می توانید با بهترین قیمت از فروشگاه آنلاین الوپوشک تهیه کنید. خرید آسان .

ارسال به سراسر تهران و کلیه شهرستان ها . تحویل و پرداخت درب منزل . ضمانت تعویض کالا. فروش کلی و جزئی. فروشگاه الوپوشک .


حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی دافی بزرگ dafi large

(0)
240,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی دافی سایز بزرگ dafi large  محصول کشور تایوان در بسته بندی 10 عددی با سطح تماسی لطیف و دوخت مهندسی و جذب بالا موجود در فروشگاه الوپوشک به قیمت پخش عمده . کلی و جزئی. کالای باکیفیت مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید و پرداخت کنید.ارسال به سراسر تهران و کلیه شهرستان ها . ضمانت تعویض کالا. فروشگاه آنلاین الوپوشک...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی دافی متوسط dafi medium

(0)
120,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی دافی سایز متوسط dafi medium  محصول کشور تایوان در بسته بندی 10 عددی با سطح تماسی لطیف و دوخت مهندسی و جذب بالا موجود در فروشگاه الوپوشک به قیمت پخش عمده . کلی و جزئی. کالای باکیفیت مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید و پرداخت کنید.ارسال به سراسر تهران و کلیه شهرستان ها . ضمانت تعویض کالا. فروشگاه آنلاین الوپوش..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!