پوشک بزرگسال شورتی اتندز attends

پوشک بزرگسال شورتی اتندز attends

پوشک بزرگسال شورتی اتندز محصول سوئد در 4 سایز مختلف کوچک ، متوسط ، بزرگ و خیلی بزرگ  و در 3 درجه جذب 3 قطره و 5 قطره و 8 قطره دارای هسته جاذب قوی و پکینگ و اتصال دقیق و مهندسی شده لایه ها که احتمال نشت را به صفر می رساند . الیاف نازک و باکیفیت پنبه و کتان به کار رفته در این محصول سطح تماسی فوق العاده لطیفی را ایجاد می کند . محصول دارای نشانگر تعویض می باشد و برای تعویض کافیست درز جانبی را باز کنید .

طراحی دقیق این محصول باعث می شود به راحتی بر سطح بدن فیکس و هماهنگ شود . پوشک بزرگسال شورتی اتندز موجود در سایز و قدرت جذب مختلف موجود در فروشگاه الوپوشک . 


حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره اسمال attends pull-up small

(0)
290,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایز اسمال در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر 60 تا 90 سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس و هماهنگ می شود و راحتی مانند یک لباس زیر معمولی را برا..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره ایکس لارج attends pull-up XL8

(0)
290,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایزایکس لارج در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر  130-170 سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس و هماهنگ می شود و راحتی مانند یک لباس زیر معمول..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره لارج attends pull-up l8

(0)
290,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره لارج attends pull-up l8پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایز لارج در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر 110 تا 130سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس ..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره مدیوم attends pull-up medium

(0)
290,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایزمدیوم در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر 80 تا 110 سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس و هماهنگ می شود و راحتی مانند یک لباس زیر معمولی را برا..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!