پوشک بزرگسال شورتی اتندز attends

پوشک بزرگسال شورتی اتندز attends

پوشک بزرگسال شورتی اتندز محصول سوئد در 4 سایز مختلف کوچک ، متوسط ، بزرگ و خیلی بزرگ  و در 3 درجه جذب 3 قطره و 5 قطره و 8 قطره دارای هسته جاذب قوی و پکینگ و اتصال دقیق و مهندسی شده لایه ها که احتمال نشت را به صفر می رساند . الیاف نازک و باکیفیت پنبه و کتان به کار رفته در این محصول سطح تماسی فوق العاده لطیفی را ایجاد می کند . محصول دارای نشانگر تعویض می باشد و برای تعویض کافیست درز جانبی را باز کنید .

طراحی دقیق این محصول باعث می شود به راحتی بر سطح بدن فیکس و هماهنگ شود . پوشک بزرگسال شورتی اتندز موجود در سایز و قدرت جذب مختلف موجود در فروشگاه الوپوشک . 


حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره اسمال attends pull-up small

(0)
280,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایز اسمال در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر 60 تا 90 سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس و هماهنگ می شود و راحتی مانند یک لباس زیر معمولی را برا..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره ایکس لارج attends pull-up XL8

(0)
290,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایزایکس لارج در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر  130-170 سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس و هماهنگ می شود و راحتی مانند یک لباس زیر معمول..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره لارج attends pull-up l8

(0)
285,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره لارج attends pull-up l8پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایز لارج در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر 110 تا 130سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس ..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره مدیوم attends pull-up medium

(0)
285,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره سایزمدیوم در بسته بندی 16 عددی مناسب دور کمر 80 تا 110 سانتی متر با جذب فوق العاده بالا مناسب آرامش طول شب ، سفر و مهمانی  می شود . تراکم بالای لایه ها و هسته جاذب مرکزی قوی باعث حداکثر قدرت جذب در این محصول می شود . به دلیل طراحی عالی به راحتی روی بدن فیکس و هماهنگ می شود و راحتی مانند یک لباس زیر معمولی را برا..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی اتندز لارج ۱۰ قطره attends L10

(0)
300,000تومان

پوشک اتندز جذب بالا ۱۰ قطرهپوشک بزرگسال شورتی اتندز سایز لارج ۱۰ قطره  l10 یکی از بهترین پوشینه شورتی موجود در بازار است . Atteds L10 پر جذب ترین پوشک بزرگسال شورتی می باشد .کیفیت بالا و لطافت خوب پوشک بزرگسال اتندز l10 آن را از رقبای خود متمایز کرده است .خصوصیات اتندز l10قدرت جذب فوق العاده بالاکش دور کمر ضد حساسیت مواد اولیه استفاده شده..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!