پوشک بزرگسال شورتی پاین pine

پوشک بزرگسال شورتی پاین  pine  محصول کشور ترکیه درسه سایز مدیوم در بسته بندی 10 عددی ، لارج در بسته بندی 8 عددی و ایکس لارج در بسته بندی 7 عددی وکارتن  های 10 بسته ای  با قدرت جذب بالا ، کیفیت و قیمت مناسب موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . با خاصیت ضد نشتی دو برابر نسبت به سایر پوشک بزرگسالان و هسته سوپر جاذب مرکزی که به سرعت مواد دفعی را جذب و در سراسر این لایه نشر می دهد . الیاف به کار برده شده در تولید پوشک بزرگسال شورتی پاین کاملا گیاهی است بنابراین ضد حساسیت ، قابل تنفس و بسیار نرم و لطیف است .طراحی مهندسی شده و آناتومیک این محصول باعث می شود به راحتی روی بدن هماهنگ شود و ضمن استفاده آسان ،آزادی حرکت و راحتی همه جانبه را حفظ کند .سیستم حبس و خنثی سازی بوی نامطبوع که در پوشک بزرگسال شورتی پاین  به کار رفته حداکثر پاکیزگی و طراوت را به ارمغان آورده است . پوشک بزرگسال شورتی پاین به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در حال حاضر یکی از پرفروش ترین پوشک بزرگسالان شورتی در کشور ترکیه است .

پوشک بزرگسال شورتی پاین pine  در انواع سایز با کیفیت فوق العاده و قیمت باورنکردنی موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ارسال رایگان برای خرید کارتنی . از طریق تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت محصول باکیفیت مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید.

فروش به صورت کلی و جزئی .

حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی پاین سایز ایکس لارج pine xl

(0)
450,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی پاین سایز ایکس لارج pine xl  محصول کشور ترکیه در بسته بندی 7 عددی و کارتن 10 بسته ای مناسب دور کمر 130 تا 170 سانتی متر با قدرت جذب بالا ، کیفیت و قیمت مناسب موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . با خاصیت ضد نشتی دو برابر نسبت به سایر پوشک بزرگسالان و هسته سوپر جاذب مرکزی که به سرعت مواد دفعی را جذب و در سراسر این لایه نشر می ده..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی پاین سایز لارج pine large

(0)
0تومان

پوشک بزرگسال شورتی پاین سایز لارج pine large  محصول کشور ترکیه در بسته بندی 8 عددی و کارتن 10 بسته ای مناسب دور کمر 100 تا 135 سانتی متر با قدرت جذب بالا ، کیفیت و قیمت مناسب موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . با خاصیت ضد نشتی دو برابر نسبت به سایر پوشک بزرگسالان و هسته سوپر جاذب مرکزی که به سرعت مواد دفعی را جذب و در سراسر این لایه نشر می دهد ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی پاین سایزمدیوم pine medium

(0)
0تومان

پوشک بزرگسال شورتی پاین سایزمتوسط یا مدیوم pine medium  محصول کشور ترکیه در بسته بندی 10عددی و کارتن 10 بسته ای مناسب دور کمر80 تا 120سانتی متر با قدرت جذب بالا ، کیفیت و قیمت مناسب موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . با خاصیت ضد نشتی دو برابر نسبت به سایر پوشک بزرگسالان و هسته سوپر جاذب مرکزی که به سرعت مواد دفعی را جذب و در سراسر این لایه نشر ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)