پوشک بزرگسال شورتی کارولی ( کرولی ) caroli

پوشک بزرگسال شورتی کارولی ( کرولی ) caroli محصول کارخانه پلز آلمان در دوسایز متوسط و بزرگ در بسته بندی 10 عددی با طراحی و دوخت مهندسی شده کیفیت بینظیر را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است. لایه های جاذب متراکم  ،ضخامت کم و درنتیجه احساس راحتی بیشتر را برای مصرف کننده به همراه دارد. الیاف نازک پنبه و کتان استفاده شده در بافت پوشک جذب بیشتر و لطافت بیشتر را سبب شده است. پوشک بزرگسال شورتی کارولی یا کرولی caroli در سایز های مدیوم و لارج با بهترین قیمت را از فروشگاه الوپوشک تهیه کنید.فروش کلی و جزئی. ارسال سراسر تهران و کلیه شهرستانها. تحویل و پرداخت در محل. ضمانت تعویض کالا.

حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی کرولی ( کارولی ) بزرگ caroli l

(0)
185,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی کارولی ( کرولی ) caroli سایز بزرگ مناسب دور کمر 130-110 در بسته بندی 10 عددی محصول کارخانه پلز آلمان با کیفیت و جذب بالا موجود در فروشگاه الوپوشک . ارسال به سراسر تهران و کلیه شهرستان ها . تحویل فوری. دریافت و پرداخت درب منزل . ضمانت تعویض کالا . فروش عمده و تکی به قیمت پخش . محصولات باکیفیت مورد نظر خود را به راحتی در فروشگاه ال..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی کرولی ( کارولی ) متوسط caroli m

(0)
165,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی کارولی ( کرولی ) caroli سایز متوسط مناسب دور کمر 80-110 در بسته بندی 10 عددی محصول کارخانه پلز آلمان با کیفیت و جذب بالا موجود در فروشگاه الوپوشک . ارسال به سراسر تهران و کلیه شهرستان ها . تحویل فوری. دریافت و پرداخت درب منزل . ضمانت تعویض کالا . فروش عمده و تکی به قیمت پخش . محصولات باکیفیت مورد نظر خود را به راحتی در فروشگاه ال..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!