پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس puffix

پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس puffix محصول کشور ژاپن در بسته بندی های 14 عددی و کارتن 6 بسته ای با کیفیت عالی موجود در فروشگاه الوپوشک . پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس با جذب سریع رطوبت و مایع به سمت لایه های داخلی و به دام انداختن بوی نامطبوع حداکثر بهداشت و کارایی را به همراه دارد . پلیمر سوپر جاذب محصولات پوفیکس از خیس شدن آن جلوگیری می کند و ضمن خواب یا تحرک و فعالیت راحتی را به همراه دارد . محصولات بی اختیاری شورتی پوفیکس را با بهترین قیمت از فروشگاه الوپوشک تهیه کنید . تحویل و پرداخت در محل . ضمانت تعویض کالا . 

حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس سایز لارج puffix large

(0)
350,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس سایز لارج محصول کشور ژاپن در بسته بندی 14 عددی و کارتن 6 بسته ای مناسب برای دور کمر 100 تا 150 سانتی متر با قدرت جذب 2000  cc  را از فروشگاه الوپوشک تهیه کنید . تحویل فوری . ضمانت تعویض کالا . دریافت و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس سایز مدیوم puffix medium

(0)
350,000تومان

پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس سایز مدیوم محصول کشور ژاپن در بسته بندی 14 عددی و کارتن 6 بسته ای مناسب برای دور کمر 80 تا 110 سانتی متر با قدرت جذب 2000  cc  را از فروشگاه الوپوشک تهیه کنید . تحویل فوری . ضمانت تعویض کالا . دریافت و پرداخت در محل . ..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!