پوشک بزرگسال چسبی مبارک

موارد مهم ایجاد بی اختیاری عبارتند از : انسداد مجاری ادرار در اغلب مردان در سنین سالمندی به علت بزرگی پروستات و تنگی مجرا ، استرس ، صرع و تشنج ، سالمندی ، سکته مغزی ، دیابت شیرین ، حاملگی ، مصرف برخی داروها ، عفونت مجاری ادراری ، افتادگی رحم و مثانه به دنبال زایمان های متعدد یا سالمندی .

بهترین موارد مصرف پوشک بزرگسال چسبی برای احساس آرامش بیشتر و ادامه زندگی آسانتر و مستقل درهر یک از موارد فوق و ... می باشد.

گروه صنعتی مبارک اولین تولید کننده پوشک بزرگسال چسبی با نام مبارک در ایران با توجه به نوع نیاز مصرف کنندگان می باشد . 

پوشک بزرگسال چسبی مبارک محصول گروه صنعتی مبارک در دو سایزمتوسط مناسب برای دور کمر 70 تا 120 سانتی متر در بسته بندی 12 عددی و سایز بزرگ مناسب برای دور کمر 90 تا 150 سانتی متر در بسته بندی 10 عددی به قیمت عمده موجود در الوپوشک . 

اجزا پوشک بزرگسال چسبی مبارک عبارتند از :

چسب بغل برای نگهداری پوشک در طول استفاده .

لایه محافظ عمودی برای جلوگیری از نفوذ مایعات .

لایه پخش کننده و عبور دهنده که از تجمع مایعات در سطح جلوگیری کرده و با ایجاد احساس خشکی در سطح پوست از قرمزی و حساسیت های پوستی جلوگیری می کند .

لایه غیر قابل نفوذ و نرم و قابل انعطاف سطح زیرین .

قسمت توده جاذب که رطوبت را جذب می کند و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کند .

چسب جلو که در قسمت جلو پوشک به نحوی قرار گرفته تا به راحتی چسب های بغل روی آن قرار بگیرند و به دفعات قابل باز و بسته شدن باشند .

نشانگر رنگی که در صورت مرطوب شدن رنگ خود را از دست می دهد . 

طریقه بستن پوشک بزرگسال چسبی مبارک به روش ایستاده :

پوشک بزرگسال چسبی مبارک را در یک سطح صاف باز نمایید و باله های آن را به طور کامل به اطراف باز کنید .پوشک بزرگسال چسبی مبارک را بدون تماس دست با سطح داخلی تا زده به طوریکه باله ها به سمت خارج باشد. پوشک بزرگسال چسبی را به همان حالت تا زده از بین پای شخص از جلو به عقب عبور دهید به نحوی که چسب های بغل در سمت پشت شخص قرار بگیرد . قسمت پشت و جلو پوشک بزرگسال چسبی مبارک را مانند لباس زیر روی کشاله ران فرم دهید . ابتدا چسب های پایین را بسته و سپس چسب های بالا را به صورت اریب به سمت پایین بچسبانید . 

طریقه بستن پوشک بزرگسال چسبی مبارک به روش خوابیده :

پوشک بزرگسال چسبی مبارک را بدون بازکردن باله ها و بدون تماس دست با سطح داخلی به سمت داخل تا بزنید . شخص را به پهلو خوابانده ویک پای او را به صورت قائم قرار دهید سپس پوشک را بین دو پا طوری قرار دهید که قسمت چهار نوارچسب دار در پشت قرار گیرد . شخص را به پشت خوابانده و باله های پوشک بزرگسال چسبی مبارک را کاملا باز کنید . قسمت پشت و جلوی پوشک بزرگسال چسبی را مشابه لباس زیر روی کشاله ران فرم دهید . ابتدا چسب های پایین را بسته و سپس چسب های بالا را به صورت اریب به سمت پایین بچسبانید . 

فروشگاه الوپوشک نماینده رسمی فروش و پخش پوشک بزرگسال چسبی مبارک . کلی و جزئی به قیمت عمده . تهران و شهرستان ها .

محصول باکیفیت مورد نظر خود را در فروشگاه الوپوشک سفارش دهید .  تحویل و پرداخت در محل . 


 

حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال چسبی مبارک سایز بزرگ

(0)
155,000تومان

پوشک بزرگسال چسبی مبارک سایز بزرگ یا لارج محصول گروه صنعتی مبارک در بسته بندی10 عددی مناسب دور کمر90 تا 150سانتی متر دارای سیستم کنترل کننده بوی نامطبوع ، احساس خشکی و راحتی امکان انجام حرکات عادی روزانه و نشانگر رنگی تعویض با کیفیت مناسب و صرفه اقتصادی با بهترین قیمت موجود در فروشگاه الوپوشک. سفارش آسان خرید مطمئن تحویل فوری تحویل و پرداخت درب منز..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال چسبی مبارک سایز متوسط

(0)
155,000تومان

پوشک بزرگسال چسبی مبارک سایز متوسط یا مدیوم محصول گروه صنعتی مبارک در بسته بندی12 عددی مناسب دور کمر 70 تا 120 سانتی متر دارای سیستم کنترل کننده بوی نامطبوع ، احساس خشکی و راحتی امکان انجام حرکات عادی روزانه و نشانگر رنگی تعویض با کیفیت مناسب و صرفه اقتصادی با بهترین قیمت موجود در فروشگاه الوپوشک. سفارش آسان خرید مطمئن تحویل فوری تحویل و پرداخت درب..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه نواری ( ساده ) مبارک سایز بزرگ

(0)
54,000تومان

پوشک ساده مبارکپوشک  بچه نواری یا همان ساده  مبارک سایز بزرگ در بسته بندی حاوی 20 عدد پد یک بار مصرف مناسب برای استفاده کمکی داخل پوشک بزرگسال چسبی و پوشک بزرگسال شورتی . پوشک نواری بزرگ مبارک با صرفه و کاربرد اقتصادی به قیمت عمده در فروشگاه الوپوشک . ابعاد پوشک نواری مبارک 35  سانتی متردر 11/5 با ضخامت 1/5 سانتی متر ...

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)