پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد ) canped

فروش ویژه پوشک بزرگسال چسبی جان پد ، کن پد canped در فروشگاه الوپوشک 

پوشک بزرگسال چسبی جان پد یا کن پد در سایز ایکس اسمال canped xsmall یا همان مدل شب ادراری مناسب دور کمر 40 تا 70 سانتی متر و سایز متوسط  یا مدیوم مناسب دور کمر 85 تا 125 و سایز بزرگ یا لارج مناسب دور کمر 100 تا 150 با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در بسته بندی 30 عددی و کارتن 4 بسته ای با صرفه اقتصادی موجود در فروشگاه الوپوشک . 

سیستم طراحی مهندسی شده و کانالینگ پوشک چسبی کن پد به گونه ای است که رطوبت و مواد دفعی به سرعت توسط هسته جاذب مرکزی که در دورترین لایه نسبت به سطح پوست قرار گرفته نشر و جذب می شوند . سیستم حبس و خنثی سازی بوی نامطبوع طراوت و پاکیزگی کامل را به ارمغان آورده است . جذب بالا و قیمت مناسب  و صرفه اقتصادی ، این پوشینه را به پرفروش ترین پوشک بزرگسال چسبی درایران و ترکیه تبدیل کرده . الیاف گیاهی به کار برده شده در این محصول امکان تنفس پوستی و جلوگیری از رشد هر گونه باکتری و زخم بستر را فراهم آورده است  علاوه بر این که سطح تماسی بسیار لطیف و ضد حساسیت  سلامت پوست را تضمین می کند . طراحی آناتومیک پوشک شب ادراری جان پد به گونه ای است که به راحتی بر روی بدن فیکس می شود و استفاده از آن بسیار آسان است . برچسب نشانگر تعویض استفاده را برای پرستاران و همراهان نیز بسیار آسان کرده است .

فروشگاه آنلاین الوپوشک عرضه کننده  پوشک بزرگسال جان پد یا کن پد چسبی در تهران و کرج و ارسال به کلیه شهرستان ها . کیفیت بالا با قیمت مناسب .

حالت نمایش:
نمایش سریع

پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد ) متوسط canped medium

(1)
590,000تومان

 فروش پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد )  canped   به قیمت عمده در الوپوشکپوشک بزرگسال چسبی جان پد یا کن پد در سایز متوسط canped medium  در بسته بندی 30 عددی و کارتن 4 بسته ای مناسب دور کمر 85 تا 125 سانتی متر با جذب بالا و کیفیت فوق العاده با مناسب ترین قیمت موجوددر فروشگاه الوپوشک . سیستم طراحی مهندسی شده و کانالینگ پوشک ..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد )خیلی کوچک canped x small

(0)
490,000تومان

 فروش پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد )  canped   به قیمت عمده در الوپوشکپوشک بزرگسال چسبی جان پد سایزخیلی کوچک canped x small  یا پوشک شب ادرای محصول کشور ترکیه در بسته بندی 30 عددی  و کارتن 4 بسته ای مناسب دور کمر 40 تا 70 سانتی متر با کیفیت و لطافت بالا و صرفه اقتصادی به بهترین قیمت را از فروشگاه الوپوشک تهیه کنید.پوشک ..

نمایش سریع

پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد )لارج canped large

(0)
590,000تومان

فروش کلی و جزئی پوشک بزرگسال چسبی جان پد ( کن پد )  canped  در الوپوشکپوشک بزرگسال چسبی جان پد یا کن پد در سایز لارج canped large  در بسته بندی 30 عددی و کارتن 4 بسته ای مناسب دور کمر 100 تا 150 سانتی متر با جذب بالا و کیفیت فوق العاده با مناسب ترین قیمت موجوددر فروشگاه الوپوشک . سیستم طراحی مهندسی شده و کانالینگ پوشک چسبی کن پد..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)