پوشک نواری بزرگ

پوشک نواری ساده سایز بزرگ

پوشک ساده یا همان پوشک معولی از نوع نواری می باشد . به پوشک معمولی پوشک ساده نواری گفته می شود

پوشک نواری بزرگ در ابعاد 35 در 11/5 سانتی متر با ضخامت 1/5 الی 2  سانتی متر مناسب برای کودکان 6 تا 11 کیلوگرم و  قابل استفاده داخل پوشک بزرگسال شورتی و پوشک بزرگسال چسبی  به عنوان مکمل و افزایش  دهنده میزان جذب و کاهنده تعداد پوشک کامل روزانه . پوشک نواری در مارک های با کیفیت مبارک ، بیتا ، پرمیس  ، آرامیس در بسته بندی های 20 عددی بهترین قیمت موجود در فروشگاه الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل .

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه نواری ( ساده ) مبارک سایز بزرگ

(0)
54,000تومان

پوشک ساده مبارکپوشک  بچه نواری یا همان ساده  مبارک سایز بزرگ در بسته بندی حاوی 20 عدد پد یک بار مصرف مناسب برای استفاده کمکی داخل پوشک بزرگسال چسبی و پوشک بزرگسال شورتی . پوشک نواری بزرگ مبارک با صرفه و کاربرد اقتصادی به قیمت عمده در فروشگاه الوپوشک . ابعاد پوشک نواری مبارک 35  سانتی متردر 11/5 با ضخامت 1/5 سانتی متر ...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک نواری آرامیس سایز بزرگ

(0)
53,000تومان

پوشک نواری آرامیس سایز بزرگ در بسته بندی 20 عددی با قدرت جذب بالا مناسب برای داخل پوشک بزرگسال شورتی و پوشک بزرگسال چسبی برای افزایش قدرت جذب و کاهش تعداد دفعات تعویض پوشک کامل با کاربرد اقتصادی ،  همچنین مورد استفاده برای کودکان 6 تا 13 کیلوگرم موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . کلی و جزئی . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک نواری بیتا سایز بزرگ

(0)
58,000تومان

پوشک نواری بیتا در بسته بندی 20 عددی و ابعاد 35 در 12 در 1/5 سانتی متر مناسب برای داخل پوشک بزرگسال شورتی و پوشک بزرگسال چسبی برای افزایش کارایی و قدرت جذب و کاهش تعداد دفعات تعویض پوشک کامل در طول شبانه روز  با کیفیت مناسب و کاربرد اقتصادی . همچنین مناسب برای کودکان 6 تا 12کیلوگرم . با قیمت مناسب موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . نماینده فروش..

نمایش سریع

پوشک نواری پرمیس سایز بزرگ

(0)
65,000تومان

پوشک نواری پرمیس سایز بزرگ در بسته بندی 20 عددی با قدرت جذب بالا مناسب برای داخل پوشک بزرگسال شورتی و پوشک بزرگسال چسبی برای افزایش قدرت جذب و کاهش تعداد دفعات تعویض پوشک کامل با کاربرد اقتصادی ،  همچنین مورد استفاده برای کودکان 6 تا 13 کیلوگرم موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . کلی و جزئی . ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)