پوشک بچه مای بیبی mybaby diaper

فروش آنلاین  پوشک بچه مای بی بی با بهترین کیفیت و قدرت جذب مناسب جزو بهترین و ارزانترین پوشک های بچه در بازار ایران می باشد.فروشگاه الوپوشک نمایندگی فروش انلاین مای بیبی در تهران با ارسال به کلیه شهرستان ها می باشد.

پوشک بچه مای بیبی در دو نوع چسبی و شورتی به بازار عرضه شده است، که مدل چسبی مای بیبی نیز خود در دو سطح کیفیت و قیمت در بسته بندی آبی و نارنجی به بازار عرضه شده است ، پوشک بچه کامل مای بی بی نارنجی با قیمت ارزان و کیفیت مناسب دارای صرفه اقتصادی   اما ضعیف تر از مدل پریمیوم مای بیبی با رنگ آبی می باشد .پوشک بچه مای بیبی پریمیم یا پوشک مای بیبی ممتاز با پودر جاذب خوب و کیفیت ساخت بالا   دارای سطح کیفیتی نزدیک به مدل های خارجی می باشد.پوشک بچه مای بیبی شورتی هماند شورت می باشد و می توان از آن به عنوان شورت آموزشی برای از پوشک گرفتن نوزاد استفاده نمود، این پوشک اولین پوشک بچه مدل شورتی تولید شده در بازار ایران می باشد ، کیفیت خوب و قیمت مناسب پوشک مای بیبی شورتی آن را از رقبای خارجی خود برتر نموده و بزودی بازار پوشک های شورتی نوزاد و شورت های آموزشی یکبارمصرف را از آن خود می کند.کاربرد پوشک شورتی مای بیبی بسیار آسان است اما این مدل برای کوکان پیش فعال و کنجکاو توصیه نمی شود زیرااستفاده از آن بسیار آسان است وکودک به راحتی پوشک را از پای خود در می آورد . 

همه چیز درباره مای بی بی :

پوشک بچه مای بیبی به طور کلی از دو بخش شاسی و هسته تشکیل شده است .

هسته به طور کلی از پلی پروپیلن ، سلولز و یک پلیمر سوپر جاذب تشکیل شده است . صفحه بالایی بخشی از پوشک است که با پوست کودک در تماس است . این لایه گیاهی به خصوص برای انتقال سریع مایعات به هسته و در عین حال نرم و خشک بودن سطح تماسی طراحی شده است . در پوشک بچه مای بیبی روی این لایه که در تماس با سطح پوست است لایه ای از لوسیون محافظت کننده پوست و آلوئه ورا وجود دارد که حداکثر کارایی را در این محصول ایجاد می کند . لایه توزیع بلافاصله در زیر صفحه پوشک قرار گرفته است.این لایه مایع را به سرعت از پوست کودک دور می کند و آن را به طور یکنواخت در کل هسته جاذب پوشک بچه مای بی بی توزیع می کند . پوشک بچه مای بیبی از بزرگترین پیشرفت طراحی پوشک بچه و بزرگسال که توسعه پلیمرهای سوپر جاذب است بهره مند می باشد . این پلیمر های سوپر جاذب که در مای بیبی به کار رفته شده رطوبت را در لایه دور از سطح پوست به دام  می اندازد و کاملا پوست کودک را از بثورات پوستی ، قرمزی ، التهاب و حساسیت ایمن نگه می دارد . پیشرفت فناوری و ساخت مهندسی پوشک بچه مای بیبی و علی الخصوص هسته جاذب قوی باعث می شود سلولز کمتری در این محصول مورد نیازباشد در نتیجه حجم و وزن آن کمتر و کارایی بیشتر می شود. هسته داخلی ترین لایه پوشک مای بی بی است که به طور معمول از ترکیب پالپ کرک سلولز و دانه های پلی آکریلات تشکیل شده است.

قسمت دیگر پوشک بچه مای بیبی شاسی یا همان ساخت و بدنه پوشک است که می تواند شامل پنل های کششی ، سیستم های بست و نوار باشد . در طراحی پوشک بچه مای بی بی یک شاسی مهندسی شده باعث می شود پوشک بچه مای بی بی چسبی یا مای بی بی پول آپ شورتی به راحتی روی بدن کودک فیکس و هماهنگ شود و کودک به راحتی قدم بردارد یا بدود . 

فروشگاه الوپوشک نماینده فروش انواع پوشک مای بی بی در سایز های مختلف با بهترین قیمت . کلی و جزئی به قیمت عمده . سفارش آسان . تحویل و پرداخت در محل . خرید مطمئن . فروشگاه الوپوشک . 

 

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 5

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی پول آپ شورتی mybaby pull up  سایز5 مناسب وزن 13-20 کیلوگرم در بسته بندی 3+12 عددی محصول ایران با کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب موجود در فروشگاه الوپوشک .سفارش آسان . تحویل و پرداخت در محل . فروشگاه آنلاین الوپوشک نماینده فروش انواع محصولات مای بیبی . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 6

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی پول آپ شورتی mybaby pull up  سایز6 مناسب وزن بالای 14کیلوگرم در بسته بندی 3+12 عددی محصول ایران با کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب موجود در فروشگاه الوپوشک .سفارش آسان .تحویل و پرداخت در محل . فروشگاه آنلاین الوپوشک نماینده فروش انواع محصولات مای بیبی . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 0 mybaby newborn

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی  سایز صفر در بسته بندی 22 عددی  مناسب وزن زیر3کیلوگرم  برای نوزادان و کودکان تازه متولد شده کم وزن ،  با کیفیت بالا و قیمت مناسب موجود در فروشگاه الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 تعداد زیاد MYBABY

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 مناسب وزن 2 تا 5 کیلوگرم در بسته بندی 40 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 تعداد کم مناسب وزن 2 تا 5 کیلوگرم و در بسته بندی 22 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 2 تعداد زیاد MYBABY

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز2 مناسب وزن 3 تا 6 کیلوگرم در بسته بندی 44 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 2 تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 2 تعداد کم مناسب وزن 3تا 6کیلوگرم و در بسته بندی 18 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 3 تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز3مناسب وزن 5 تا 9کیلوگرم در بسته بندی 38 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 3تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 3تعداد کم مناسب وزن 5تا 9کیلوگرم و در بسته بندی 18 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 4 تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز4مناسب وزن 8 تا 16کیلوگرم در بسته بندی 44 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 4+ تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز4 پلاس مناسب وزن 10تا 18کیلوگرم در بسته بندی 32 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 4+ تعداد کم mybaby

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز4  پلاس تعداد کم مناسب وزن 10تا 18کیلوگرم و در بسته بندی 12 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 5 تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز5 مناسب وزن12تا 20 کیلوگرم در بسته بندی 30 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 5تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز5 تعداد کم مناسب وزن 12تا 20کیلوگرم و در بسته بندی 10 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 6 MYBABY

(0)
110,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز6 مناسب وزن15 تا 25 کیلوگرم در بسته بندی24 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

نمایش 1 تا 15 از 19 (2 صفحه)