پوشک بچه مای بیبی چسبی mybaby diaper

پوشک مای بی بی با به کارگیری جدیدترین فناوری ها کیفیت عالی همراه با صرفه اقتصادی را به ارمغان آورده است . طراحی و ساخت مهندسی شده و اناتومیک این محصول به راحتی بر روی بدن کودک فیکس می شود . هسته جاذب مرکزی به همراه لایه های گیاهی حداکثر جذب را فراهم می کند . مایعات را به سرعت در بین لایه ها جذب و نشر می کند . هسته جاذب در دورترین قسمت نسبت به سطح تماسی قرار گرفته تا مواد را در نقطه ی دور تر از پوست کودک به دام بیاندازد . بنابراین کمترین  احتمال حساسیت را به صفر می رساند . استفاده از مواد گیاهی در ساخت این محصول نیز مکمل این امر است ضمن اینکه قدرت جذب و راحتی را دو چندان می کند . 

پوشک بچه مای ببی همراه شما و کودک دلبندتان در سایز های مختلف است . از سایز 0 که مربوط به وزن زیر 2/5 کیلوگرم است تا سایز 6 که مربوط به وزن 15 تا 25 کیلوگرم است طیف سایز و وزنی مختلفی را شامل می شود . 

فروشگاه الوپوشک نماینده فروش پوشک مای بیبی mybaby   در سایز های مختلف با مناسب ترین قیمت . کلی و جزئی به قیمت عمده . تحویل و پرداخت در محل . 

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 0 mybaby newborn

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی  سایز صفر در بسته بندی 22 عددی  مناسب وزن زیر3کیلوگرم  برای نوزادان و کودکان تازه متولد شده کم وزن ،  با کیفیت بالا و قیمت مناسب موجود در فروشگاه الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 تعداد زیاد MYBABY

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 مناسب وزن 2 تا 5 کیلوگرم در بسته بندی 40 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 1 تعداد کم مناسب وزن 2 تا 5 کیلوگرم و در بسته بندی 22 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 2 تعداد زیاد MYBABY

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز2 مناسب وزن 3 تا 6 کیلوگرم در بسته بندی 44 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 2 تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 2 تعداد کم مناسب وزن 3تا 6کیلوگرم و در بسته بندی 18 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 3 تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز3مناسب وزن 5 تا 9کیلوگرم در بسته بندی 38 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 3تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 3تعداد کم مناسب وزن 5تا 9کیلوگرم و در بسته بندی 18 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 4 تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز4مناسب وزن 8 تا 16کیلوگرم در بسته بندی 44 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 4+ تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز4 پلاس مناسب وزن 10تا 18کیلوگرم در بسته بندی 32 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 4+ تعداد کم mybaby

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز4  پلاس تعداد کم مناسب وزن 10تا 18کیلوگرم و در بسته بندی 12 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 5 تعداد زیاد MYBABY

(0)
99,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز5 مناسب وزن12تا 20 کیلوگرم در بسته بندی 30 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 5تعداد کم mybaby

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز5 تعداد کم مناسب وزن 12تا 20کیلوگرم و در بسته بندی 10 عددی با کیفیت و جذب بالا با بهترین قیمت موجود در فروشگاه آنلاین الوپوشک . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز 6 MYBABY

(0)
110,000تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی سایز6 مناسب وزن15 تا 25 کیلوگرم در بسته بندی24 عددی با جذب و کیفیت بالا با قیمت مناسب موجود در فروشگاه اینترنتی الوپوشک . تحویل و پرداخت در محل . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی نارنجی سایز 3

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی نارنجی mybaby happy family new سایز 3 مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم  در بسته بندی 38 عددی با کیفیت مناسب و صرفه اقتصادی موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . تحویل و پرداخت در محل ...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پوشک بچه مای بیبی چسبی نارنجی سایز 4

(0)
0تومان

پوشک بچه مای بیبی چسبی نارنجی mybaby happy family new سایز 4 مناسب وزن 8تا 16کیلوگرم  در بسته بندی 34 عددی با کیفیت مناسب و صرفه اقتصادی موجود در فروشگاه الوپوشک با بهترین قیمت . تحویل و پرداخت در محل ...

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!