تیوب گردنی نوزاد ( شناور کودک )

توضیحات محصول

تیوب گردنی نوزاد ( شناور کودک ) یا حلقه گردنی بادی نوزاد مارک baby float  مخصوص کودکان 1-3 سال محصول هنگ کنگ به سفارش اروپا  مناسب ساعت ها بازی و شادی در آب . بهترین قیمت موجود در فروشگاه الوپوشک. 

تیوب گردنی شنای نوزاد

تیوب گردنی شنای نوزاد یا شناورهای کودک این روزها بسیار محبوب شده اند و مورد توجه قرار گرفته اند . این تیوب های بادی رنگارنگ به صورت گردنبند دور گردن نوزاد بسته می شود و به راحتی فرزندتان را روی آب شناور می کند. قطعا نوزادان در این تیوب های گردنی بسیار نازتر و زیباتر به نظر می رسند و معمولا والدین ضمن اینکه یک تیوب گردنی شنا دور گردن نوزادشان قرار دادند و پوشک استخری پوشانده اند , همراه یک عینک آفتابی یا عینک شنا نوزاد چند ماهه را درآب شناور میکنند وچندین عکس از او میگیرند و عموما در فضای مجازی منتشر میکنند.
این تیوب ها سه ویژگی بارز دارند:
1.زیبایی و خلق منظره برای عکس های متفاوت
2.لذت بردن نوزاد و آشنایی با آب
3. آمادگی ذاتی و باالقوه برای شنا
اما برخلاف آنچه که برخی از والدین تصور می کنند ضمن استفاده این تیوب یا حتی سایر انواع کمری یا بازوبند یا هرگونه وسایل کمکی که کودک را روی آب نگه دارد به هیچ وجه نباید او را به حال خود رها کنید و تنها با فاصله نظاره گر باشید و فکر کنید هیچ خطری کوک را تهدید نمیکند. این طور نیست . شما باید اجازه دهید فرزندتان ارتباط با آب را در محیطی امن , آرام و سرگرم کننده کشف کند که این مهم ملزم به همراهی شما و استفاده صحیح شما از این وسایل است.
نکات ایمنی زیر حتما باید حین استفاده توسط والدین یا پرستاران یا مربیان کودک رعایت شود:
1.    به هیچ وجه کودک در محیط آبی تنها نباشد. باید هر لحظه نظاره گر او باشید و بتوانید به راحتی کودک را لمس و هدایت کنید. یک لحظه غفلت ممکن است به راحتی باعث غرق شدن و خفگی شود. ممکن است تیوب هرچند با احتمال خیلی کم به هر دلیلی سوراخ یا مخدوش شود و کودک به ته آب سقوط کند یا با حرکت ناگهانی کودک در آب بچرخد و سر پایین و پاها بالا قرار بگیرند . بنابراین این ابزارکارامد در صورت عدم رعایت نکات ایمنی به راحتی به حلقه مرگ تبدیل می شوند.
2.    در مورد نوزادان و کودکان حتی عمق 5 
CM یا 10CM  هم می تواند به راحتی باعث خفگی شود بنابراین تصور نکنید وان یا لگن حمام بی خطر و کم عمق تلقی می شود.
3.    آکادمی اطفال امریکا توصیه می کند از باد کردن بیش از حد انواع تیوب های شنا خودداری کنید زیرا به راحتی باعث می شود گردش خون مختل شود و آسیب اندام یا آسیب کلی ایجاد میکند.
4.    ضمن عکاسی از نوزاد یا کودک برای جلوگیری از آسیب چشمی حتما دقت کنید نور فلش دوربین خاموش باشد.
نکاتی که ذکر شد برای استفاده علمی و درعین حال حفظ ایمنی و فراهم کردن لحظات شاد , آرامش بخش و بی خطر است. پس لطفا ضمن استفاده , لذت بردن وعکاسی حتما نکات ایمنی را جدی بگیرید. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!