تجهیزات شنا کودک

دریاچه های درخشان ، سواحل دریا ، استخر های سرباز و سرپوشیده به خصوص در روزهای گرم تابستان جزو بهترین تفریح ها به حساب می آیند . ضمن اینکه کودکان هنگام شنا زیباتر و شاداب ترند و معمولا والدین صدها عکس از فرزندان خود در حال بازی در آب میگیرند . اما بازی و شنا در آب نیازمند تجهیزات مخصوص نیز می باشد . این تجهیزات شامل انواع تیوب های بادی حفاظتی و تفریحی ، مایو ، پوشک استخری ضد آب ، کلاه و عینک شنا و ... می باشد . فروشگاه الوپوشک فروشنده محصولات و تجهیزات شنا کودک  باکیفیت با مناسب ترین قیمت . تحویل فوری . دریافت و پرداخت در محل.
حالت نمایش:
نمایش سریع

بازوبند بادی شنا کودک

(0)
15,000تومان

بازوبند بادی کودک فروش به قیمت عمده در فروشگاه الوپوشک بازوبند بادی شنا  ROLL-UPS  و miuu مدل STARS TOYS  در دورنگ آبی ونارنجی مخصوص کودکان 1 تا 6 سال . بازوبند بادی کودک فروش به قیمت عمده با کیفیت بالا .بعد از باد شدن به صورت گرد دور بازو قرار می گیرد و نداشتن لبه تیز مانع از آسیب به چشم یا صورت کودک حین استفاده می شود .برای سا..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

تیوب گردنی نوزاد ( شناور کودک )

(0)
89,000تومان

تیوب گردنی نوزاد ( شناور کودک ) یا حلقه گردنی بادی نوزاد مارک baby float  مخصوص کودکان 1-3 سال محصول هنگ کنگ به سفارش اروپا  مناسب ساعت ها بازی و شادی در آب . بهترین قیمت موجود در فروشگاه الوپوشک. تیوب گردنی شنای نوزاد تیوب گردنی شنای نوزاد یا شناورهای کودک این روزها بسیار محبوب شده اند و مورد توجه قرار گرفته اند . این تیوب های ب..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)